Świat kostki brukowej

Trwałość, prostota w ułożeniu i stosunkowo niska cena – to argumenty, przez które kostka brukowa na stałe zagościła w polskiej scenerii. Do pewnego czasu panowało błędne szare skojarzenie, które odstraszało potencjalnych kupców. Te czasy na szczęście są już za nami, a wybór dostępnych opcji jest ogromny.

Prócz tradycyjnej, znanej wszystkm kostki, jest wiele innych jej odmian. Imitacje starego bruku, bądź w kształcie klinów, dzięki którym z łatwością układa się łuki czy rybie łuski. Nieregularny kształ, perfekcyjnie wpisujący się w architekturę ogrodu czy niezwykle nowoczesne rozwiązania są dziś na wyciągnięcie ręki.

W czasach kiedy ekologia zyskuje na znaczeniu i panuje moda na wszystko co „eko”, producenci doskonale odnajdują się w tej charakterystyce. Do wyboru mamy niwerzchnie o sporych wypustach dystansowych, które pozwalają na przesiąkanie wody z opadów do podłoża, dzięki czemu ogród pozostaje należycie nawodniony.

W modzie, niezmiennie pozostaje kostka imitująca kamień naturalny. Ich szorstka powierzchnia, pokryta kruszywem (np. kwarcem) doskonale imituje kamień, dzięki czemu łatwo spełnić każdą, nawet najbardziej wymagającą wizję ogrodu.

Świat kostki brukowej mocno się rozwinął, dowolnośc kolorów, kształtów i wielkości są teraz w stanie spełnić wymagania większości klientów, jednocześnie nie pustosząc ich portfeli. Nasza firma bryluje w tym świecie od ponad 20 lat, wiemy o nim wszystko i wiemy jak wygląda wyraz zadowolenia na Waszych twarzach.

www.tur-bruk.pl

Nawigacja po wpisie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *